WYBURZENIA i KONTENERY SZCZECIN

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie, prace wyburzeniowe oraz sprzedaż piasku i ziemi

  • Home
  • Wyburzenia i rozbiórki
  • Kruszenie gruzu i betonu

Kruszenie gruzu i betonu

Kruszenie materiałów twardych

Jedną z usług naszej działalności jest kruszenie gruzu i innych materiałów twardych, które poddane procesom technologicznym ulegają rozdrobnieniu. Surowce na kruszywo pozyskiwane są podczas wyburzeń, remontów czy rozbiórek. Istotną cechą tej metody jest fakt, że materiały odpowiednio rozdrobnienie mogą być ponownie wykorzystane. Zlecenia kruszenia realizujemy w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim. Jednakże staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i w razie potrzeby jesteśmy gotowi dojechać we wskazane miejsce.

Obraz 1062
Obraz 1063
Obraz 468
Obraz 954

Do tego typu zadań niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Na wyposażeniu naszej firmy są kruszarki, koparki, ładowarki i wywrotki. Dobrze zaopatrzone zaplecze pozwala nam realizować różne rodzaje zleceń, od małych, po przedsięwzięcia dużych rozmiarów. Dokładamy starań, aby współpraca odbywała się na dogodnych warunkach. Wykonujemy kruszenie materiałów takich jak:

  • gruz budowlany
  • beton
  • asfalt
  • kamień
  • inne materiały twarde

Wywóz odpadów Szczecin w trosce o środowisko

Nasze działania są przyjazne dla środowiska, ponieważ recykling gruzu umożliwia odzyskanie wartościowego budulca. Wszystkie powierzone nam zadania traktujemy indywidualnie i z największą starannością. Na każdym etapie działań, począwszy od ustaleń z Klientem, po zakończenie wykonania usługi stawiamy na profesjonalizm i rzetelność. Dużą wagę przywiązujemy do terminowości i trzymania się wszystkich ustaleń.

W DROP Recykling Szczecin pracują fachowcy, dla których kruszenie gruzu, betonu czy innego twardego materiału nie stanowi problemu. Doświadczenie i umiejętności procentują, przynosząc wymierne efekty. W przypadku pytań dotyczących naszej oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontenery na gruz Szczecin wywóz gruzu odpadów, kontenery na śmieci

Wyburzenia demontaże konstrukcji i prace rozbiórkowe w Szczecinie

Transport niskopodwoziowy Szczecin sprzedaż kruszyw piasku i czarnoziemu