WYBURZENIA i KONTENERY SZCZECIN

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie, prace wyburzeniowe oraz sprzedaż piasku i ziemi

  • Home
  • Transport i przewóz
  • Usługi transportowe i przewozowe

Transport maszyn i przewóz niskopodwoziowy

Bezpieczny przewóz maszyn

Nasza działalność trwa od 2004 roku, przez cały ten okres pracowaliśmy nad rozwojem firmy. W chwili obecnej możemy korzystać z wieloletniego doświadczenia i posiadania specjalistycznych pojazdów. Będąc w posiadaniu technologicznie zaawansowanych naczep niskopodwoziowymi o dużej ładowności, możemy świadczyć usługi transportu maszyn budowlanych na najwyższym poziomie.

transport przewoz 001

Przewóz maszyn wymaga zachowania specjalnej ostrożności. Nasi specjaliści ze szczególną uwagą nadzorują wykonanie każdego zlecenia, sprawdzając czy ładunek jest odpowiednio ustawiony i zabezpieczony. Równie ważny jest dobór optymalnej trasy przejazdu. Wykonując zlecenie trzeba wziąć pod uwagę nie tylko długość kursu, ale także komfort drogi, aby dostarczyć ładunki sprawnie i bez uszczerbku.

Transport niskopodwoziowy ładunków ponadnormatywnych

Dysponując doskonale przeszkoloną kadrą oraz technologicznie zaawansowanymi naczepami niskopodwoziowymi, jesteśmy w stanie przewieźć nawet najbardziej wymagające ładunki ponadgabarytowe. Realizowane przez nas zlecenia transportowe staramy się wykonywać z zaangażowaniem, dopasowują je do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Transport Przewoz 01
Transport Przewoz 02
Transport Przewoz 03
Transport Przewoz 04

Wyboru odpowiedniego przewoźnika nie można traktować jako rzecz drugorzędną, ponieważ przewóz wielkogabarytowych ładunków, bez przystosowanych pojazdów i potrzebnych kwalifikacji może przynieść niemiłe konsekwencje. W związku z tym polecamy nasze usługi, które świadczone są rzetelnie, z posiadaniem odpowiednich umiejętności i zezwoleń. Usługę transportu niskopodwoziowego świadczymy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Kontenery na gruz Szczecin wywóz gruzu odpadów, kontenery na śmieci

Wyburzenia demontaże konstrukcji i prace rozbiórkowe w Szczecinie

Transport niskopodwoziowy Szczecin sprzedaż kruszyw piasku i czarnoziemu