WYBURZENIA i KONTENERY SZCZECIN

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie, prace wyburzeniowe oraz sprzedaż piasku i ziemi

  • Home
  • Transport i przewóz
  • Przewóz maszyn budowalnych

Przewóz urządzeń i maszyn budowlanych

Trudne zadanie przewozu maszyn i urządzeń

Urządzenia i maszyny budowlane to obiekty trudne do transportowania ze względu na ponadprzeciętne wymiary i wagę. Niezbędne jest w takiej sytuacji wykorzystanie specjalistycznych pojazdów, dostosowanych do przewozu ładunków o zwiększonej masie i wielkości. Tylko odpowiedni pojazd zapewni bezpieczny załadunek i transport do miejsca docelowego. Nie mniejsze znaczenie ma także dobra organizacja całego przedsięwzięcia, doświadczenie i wykwalifikowani ludzie wykonujący i nadzorujący zlecenie.

Firma Drop Recykling z siedzibą w Szczecinie dąży do maksymalnie wysokiej jakości usług, stąd też nieustannie dba o rozwój swojej działalność. Inwestycje w sprzęt sprawiły, że w chwili obecnej dysponujemy bogatym zapleczem maszynowym i transportowym. Naczepy niskopodwoziowe wysokiej klasy, pozwalają na bezproblemowy transport urządzeń i maszyn budowlanych.

Obraz 01
Obraz 02
Obraz 03
Obraz 04

Przewóz ładunków ponadnormatywnych na dogodnych warunkach

Trzeba wiedzieć, że do świadczenia usług tego typu nie wystarczą stosowne pojazdy, konieczne jest także posiadanie rzetelnej wiedzy na temat zasad organizacji przewozu ładunków ponadnormatywnych, czego z całą pewnością nie brakuje naszym pracownikom. Do realizacji przewozów towarów wielkogabarytowych konieczne są również odpowiednie pozwolenia i uprawnienia. Czynimy wysiłki aby wszystkie nasze działania odbywały się w sposób profesjonalny i odpowiedzialny.

Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych Klientów mogą znacznie różnic się od siebie, dlatego staramy się uwzględniać indywidualne oczekiwania Usługobiorców. Nasi dotychczasowi Klienci cenili nasze elastyczne podejście i możliwość współpracy na dogodnych warunkach. Przewozu maszyn i urządzeń budowlanych realizujemy na terenie zachodniopomorskim. Każdorazowo dobieramy trasę w taki sposób, aby była bezpieczna i najkrótsza. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.

Kontenery na gruz Szczecin wywóz gruzu odpadów, kontenery na śmieci

Wyburzenia demontaże konstrukcji i prace rozbiórkowe w Szczecinie

Transport niskopodwoziowy Szczecin sprzedaż kruszyw piasku i czarnoziemu