WYBURZENIA i KONTENERY SZCZECIN

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie, prace wyburzeniowe oraz sprzedaż piasku i ziemi

  • Home
  • Wywóz ziemi gruzu i odpadów
  • Wywóz odpadów każdego rodzaju

Wywóz odpadów wszelkiego rodzaju

Wywóz odpadów Szczecin oraz recykling

Remont w domu równa się powstawaniu ogromnej ilości odpadów różnego rodzaju. Stare meble, niewykorzystane materiały, uszkodzone elementy, itp. Zazwyczaj są to rzeczy o dużych gabarytach lub mające szkodliwy wpływ na środowisko, w związku z czym nie można umieszczać ich w zwykłych pojemnikach na odpady. Konieczne staje się skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, która zajmuje się wywozem tego rodzaju przedmiotów.

W tym miejscu zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Pragniemy zaznaczyć, że firma DROP Recykling, posiada uprawnienia do utylizacji niebezpiecznych odpadów, a wszystkie inne poddaje recyklingowi. Zajmujemy się m.in. usuwaniem azbestu na terenie województwa zachodniopomorskiego. Podajemy do wiadomości, że jesteśmy w stanie naszym Klientom wystawić „Kartę Przekazania Odpadów”. Praca którą wykonujemy, to swego rodzaju misja, mająca na uwadze troskę o środowisko naturalne.

Obraz 423
Obraz 424
Obraz 425
Obraz 426

Posiadamy kontenery i pojazdy do wywozu odpadów

Naszą oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Posiadamy na wyposażeniu kontenery o różnym przeznaczeniu i zróżnicowanej wielkości, także przemysłowe, które z powodzeniem pomieszczą duże ilości odpadów. Wywóz pozostałości po opróżnieniu placu budowy, hal produkcyjnych czy magazynów nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Dysponujemy pojazdami o dużej ładowności, przystosowanymi do wywozu odpadów w zachodniopomorskim. Ponadto zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy sprawnie i szybko wykonają każde zlecenie.

Wiemy, że oczekiwania poszczególnych Usługobiorców bywają odmienne, dlatego staramy się mieć elastyczne podejście. W przypadku niestandardowych potrzeb dotyczących naszych usług, prosimy o kontakt. Dołożymy starań, aby wspólne ustalenia były satysfakcjonujące dla każdej ze stron. Sprawa jest szczególnie ważka przy długofalowej współpracy.

Kontenery na gruz Szczecin wywóz gruzu odpadów, kontenery na śmieci

Wyburzenia demontaże konstrukcji i prace rozbiórkowe w Szczecinie

Transport niskopodwoziowy Szczecin sprzedaż kruszyw piasku i czarnoziemu