WYBURZENIA i KONTENERY SZCZECIN

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie, prace wyburzeniowe oraz sprzedaż piasku i ziemi

  • Home
  • Wywóz ziemi gruzu i odpadów
  • Wywóz gruzu każdego rodzaju

Wywóz gruzu wszelkiego rodzaju

Działamy troszcząc się o środowisko

Podczas przeprowadzania większego remontu lub robót budowlanych, które obejmują np. częściową rozbiórkę ścian, z biegiem prac nagromadza się sporo gruzu, który trzeba usunąć. Jest to obowiązkiem osoby, która gruz wytwarza. Ponieważ polskie prawo nie zalicza tego rodzaju odpadów do tradycyjnych śmieci generowanych w gospodarstwach domowych, ich wyrzucanie do kontenerów na odpady komunalne jest zabronione. Jednym z powodów jest chociażby troska o środowisko.

Zamawiając wywóz gruzu w naszej firmie Klienci mogą mieć pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z przepisami. Co więcej zebrane odpady zostaną dobrze spożytkowane. DROP Recykling, ma na uwadze dobro przyrody i zebrany gruz różnego rodzaju poddaje recyklingowi, dzięki czemu może zostać on ponownie wykorzystany. Na rynku znajduje się wiele firm, które zajmują się odbiorem gruzu, jednak tylko nieliczne zajmują się recyklingiem. Dlatego warto zdecydować się właśnie na nasze usługi.

Obraz 185
Obraz 186
Obraz 187
Obraz 426

Wywóz odpadów Szczecin i wyburzenia budynków

Dobrze przygotowana kadra i zaplecze sprzętowe pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Podejmujemy się wywozu gruzu każdego rodzaju. Zabieramy gruz budowlany, pustaki, cegły, dachówki, terakotę, gres, ceramikę łazienkową, itp. Każdego, kto zamierza rozpocząć prace remontowe serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że współpraca będzie owocna.

W związku z tym, że posiadamy liczne kontenery o rożnych pojemnościach, usługa będzie wykonana natychmiastowo. Podstawimy na wskazane miejsce pojemnik o pożądanej wielkości, który od tej pory można zapełniać odpadami. Zapewniamy, że zawartość kontenera będzie przetworzona lub utylizowana. Wiemy, że prace remontowe przebiegają w różny sposób, więc możliwe jest indywidualne ustalenie terminów. Korzystając z naszych usług przyczyniają się Państwo do właściwego obiegu odpadów w przyrodzie i mogą mieć przekonanie, że pewnym stopniu przykładają się do procesu utrzymywania równowagi w środowisku, za co ze swojej strony dziękujemy.

Kontenery na gruz Szczecin wywóz gruzu odpadów, kontenery na śmieci

Wyburzenia demontaże konstrukcji i prace rozbiórkowe w Szczecinie

Transport niskopodwoziowy Szczecin sprzedaż kruszyw piasku i czarnoziemu