WYBURZENIA i KONTENERY SZCZECIN

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie, prace wyburzeniowe oraz sprzedaż piasku i ziemi

  • Home
  • Wywóz ziemi gruzu i odpadów
  • Wykopy wywóz ziemi gruzu i odpadów

Wykopy, wywóz ziemi gruzu i odpadów

Wykopy i wywozy

Firma Drop Recykling posiada rozbudowane zaplecze maszynowe - dysponujemy m.in. koparkami, koparkoładowarkami, ładowarkami i pojazdami do przewozu ładunków. Ponadto zatrudniamy przeszkolonych pracowników, mających duże doświadczenie zawodowe. Wszystko to pozwala na profesjonalne i terminowe przeprowadzenie wszystkich zleconych prac. Na liście naszych usług znajdują się:

  • wykopy
  • wywóz ziemi
  • wywóz gruzu
  • wywóz odpadów

wykopy 01

Wykop i wywóz ziemi

Wykonanie wykopów szerokoprzestrzennych, wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Działamy na rynku od 2004 roku, zdobywając przez ten czas cenne doświadczenie i inwestując w rozwój firmy. W zakres naszych działań wchodzą m.in. wykopy ziemne pod budynki, hale magazynowe, korytowanie terenu pod parkingi czy niwelowanie terenu itp. Dokładny zakres usług do indywidualnego ustalenia.

Wykopy 02
Wykopy 03
Wykopy 04
Wykopy 05
Wykopy 06
Wykopy 07
Wykopy 08
Wykopy 09

W czasie trwania działalności wykonaliśmy wiele prac ziemnych, a dotychczasowi zleceniodawcy byli zadowoleni. Nie stronimy od trudnych zleceń, które są dla nas wyzwaniem. W ramach usługi zajmujemy się wywozem ziemi z wykopów.

Wywóz odpadów Szczecin

Nieuniknione jest nagromadzenie dużej ilości gruzu i odpadów przy pracach remontowych, budowlanych czy wyburzeniowych. Przepisy zobowiązują do likwidacji nagromadzonych pozostałości i każdy odpowiedzialny za wytwarzanie odpadów, nie może tego lekceważyć. Ze względu na wagę czy gabaryty trudno jest na własną rękę usunąć powstałe nieczystości, dlatego konieczne staje się zamówienie usługi w firmie specjalizującej się takimi usługami.

Nasza firma podejmuje się takich zadań i zaprasza do skorzystanie ze swojej oferty. Klientów, którzy na uwadze mają troskę o środowisko ucieszy fakt, że zebrany materiał poddajemy recyklingowi lub utylizacji, w zależności od zebranego surowca.

Kontenery na gruz Szczecin wywóz gruzu odpadów, kontenery na śmieci

Wyburzenia demontaże konstrukcji i prace rozbiórkowe w Szczecinie

Transport niskopodwoziowy Szczecin sprzedaż kruszyw piasku i czarnoziemu