WYBURZENIA i KONTENERY SZCZECIN

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie, prace wyburzeniowe oraz sprzedaż piasku i ziemi

  • Home
  • Wywóz ziemi gruzu i odpadów
  • Wykopy i wywóz ziemi

Wywóz ziemi i wykopy

Specjalistyczne prace ziemne

W ramach naszej działalności zajmujemy się wykopami ziemnymi w zachodniopomorskim. Wykonujemy wykopy pod fundamenty domów i obiektów, wykopy pod kanalizacje i różnego rodzaje instalacje, korytowanie terenu pod parkingi, chodniki, roboty ziemne pod drogi, itp. Wykopy szeroko powierzchniowe lub głębokie muszą być wykonywane odpowiednim sprzętem, co zapewni lepszą efektywność i bezpieczeństwo. Nasza firma jest w posiadaniu specjalistycznych maszyn, dysponujemy koparkami, ładowarkami, wywrotkami i koparkoładowarkami. Ponadto zatrudniamy wyszkoloną załogę mającą doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju przedsięwzięć. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny, a wszelkie prace wykonywane są z zachowanie przepisów BHP.

Wszystkie zlecenia są poprzedzone wywiadem mającym na celu poznanie wszystkich szczegółów. To pozwala na dobranie odpowiedniego sprzętu oraz metody pracy dostosowaną do wymogów wynikających z charakteru zadania. Takie podejście umożliwia operatywne wykonanie usługi i znacznie podnosi jej efektywność. Naszym założeniem jest jak najlepsza realizacja powierzonego nam zadania.

Obraz 1232
Obraz 710
Obraz 863
Obraz 865

Usługa wywozu ziemi

Budowa domu czy inne inwestycje, z którymi związane są prace ziemne, skutkują pozostawieniem dużych ilości ziemi. Po skończonych pracach pojawia się pytanie: Co zrobić z zalegającymi hałdami? Usunięcie ich na własną rękę jest praktycznie niemożliwe. Podpowiadamy co można w tej sytuacji zdziałać. Trzeba skontaktować się z naszą firmą i zamówić usługę wywozu ziemi. Załadunek na wywrotki o dużej ładowności odbywa się sprawnie, aby prace były jak najmniej uciążliwe dla zleceniodawców i otoczenia.

Dzięki dobrej logistyce oraz nabytej praktyce decydujemy się na realizację coraz to nowych wyzwań przyczyniających się do rozwoju firmy. Aby uzyskać więcej informacji na temat prac ziemnych i zakresu usług wykonywanych przez DROP Recykling, prosimy o kontakt.

Kontenery na gruz Szczecin wywóz gruzu odpadów, kontenery na śmieci

Wyburzenia demontaże konstrukcji i prace rozbiórkowe w Szczecinie

Transport niskopodwoziowy Szczecin sprzedaż kruszyw piasku i czarnoziemu