WYBURZENIA i KONTENERY SZCZECIN

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie, prace wyburzeniowe oraz sprzedaż piasku i ziemi

Rekultywacja terenu po wyburzeniach i rozbiórkach

Przywracanie właściwości użytkowych terenom po rozbiórkach

Widok terenu po dokonanych rozbiórkach i wyburzeniach z całą pewnością nie przedstawia ładnego obrazu. Co więcej nie możliwe jest jego ponowne zagospodarowanie, przed dokonaniem koniecznych robót. Rekultywację terenu po wyburzeniach w Szczecinie, można powierzyć naszej firmie, która posiada doświadczenie w tego rodzaju przedsięwzięciach. Na sercu leży nam dobro środowiska, więc zajmujemy się wywozem i utylizacją niebezpiecznych pozostałości, np. usuwaniem azbestu. Posiadamy w tym zakresie zgody wydane przez Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie. Pozostałe materiały jak np. gruz, poddawane są recyklingowi i zostają ponownie wykorzystane. Teren zostaje odpowiednio ukształtowany, poprzez zasypanie dołów i niwelowanie nierówności.

Obraz 01
Obraz 02
Obraz 03
Obraz 04

Nasza firma istnieje od 2004 roku i przez cały okres swojej działalności inwestowała w rozwój, co przyniosło wymierne efekty. Posiadamy bogate zaplecze maszynowe wysokiej klasy, które umożliwia nam przeprowadzenie zabiegów rekultywacyjnych przywracających wartości użytkowe zniszczonym terenom. Zatrudniamy ekipę pracowników, dysponujących odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i kwalifikacjami, którzy przykładnie wykonują powierzone im zadania.

Rekultywacja terenów w zachodniopomorskim dla dobra ogółu

Dzięki naszym działaniom otoczenie odzyskuje swoje walory estetyczne i użytkowe. Wierzymy, że rewitalizacja zniszczonych obszarów odbywa się dla dobra całego społeczeństwa. Wszystkie realizacje odbywają się z największą dbałością środowisko. Gwarantujemy rzetelne podejście do każdego zlecenia i terminowość usług. Dokładamy starań do tego, by jakość wykonywanych przez nas prac była bez zarzutu. Zachęcamy do kontaktu z nasza firmą, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania dotyczące naszej działalności.

Kontenery na gruz Szczecin wywóz gruzu odpadów, kontenery na śmieci

Wyburzenia demontaże konstrukcji i prace rozbiórkowe w Szczecinie

Transport niskopodwoziowy Szczecin sprzedaż kruszyw piasku i czarnoziemu