WYBURZENIA i KONTENERY SZCZECIN

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie, prace wyburzeniowe oraz sprzedaż piasku i ziemi

  • Home
  • Wyburzenia i rozbiórki
  • Prace rozbiórkowe i wyburzenia

Wyburzenia budynków Szczecin i recykling

Wyburzenia budynków różnego rodzaju

Wyburzenia i rozbiórki budynków, konstrukcji stalowych, mostów i wiaduktów to specjalność firmy DROP Recykling. Kilkunastoletnia działalność w branży przyczyniła się do zdobycia cennego doświadczenia. W zakresie naszych działań jest także rekultywacja terenu pod nowe inwestycje. Metodę wyburzeń lub rozbiórek dopasowujemy indywidualnie do określonego zlecenia. Atutem korzystania z naszej oferty jest pewność, że materiały porozbiórkowe poddawane są recyklingowi lub utylizacji, zgodnie z przepisami. Posiadamy w tym zakresie stosowne zgody wydane przez Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie.

wyburzenia 001

Nasza oferta obejmuje także demontaż konstrukcji stalowych różnego typu. Przyjmujemy zlecenia na rozbiórki obiektów ze stali, jak np. hale i magazyny, demontaż torowisk, struktur architektonicznych, maszyn, rurociągów, itp. Działania podejmowane są przez pracowników z uprawnieniami, którzy posiadają odpowiednie przygotowanie i umiejętności. Praktyka zdobyta podczas trwania działalności oraz specjalistyczny sprzęt dają nam możliwość wykonania zleceń, nawet tych najbardziej trudnych do zrealizowania. Takie zadania traktujemy jako wyzwanie i okazję do zdobycia kolejnych doświadczeń.

Kruszenie gruzu i betonu w Szczecinie

Świadczymy usługi kruszenia gruzu, betonu i innych materiałów zgodnie z życzeniem Klienta. Dysponując branżowym sprzętem, do którego zaliczyć można kruszarki, koparki, ładowarki i samochody samowyładowcze. Prowadzimy prace we wskazanej przez zleceniodawcę lokalizacji i umówionym terminie. Praktyka, rozbudowany park maszynowy oraz przeszkolona kadra w dziedzinie obsługi maszyn pozwalają nam realizować zarówno zlecenia bardzo duże, jak i przetwarzać niewielkie ilości materiału na dogodnych dla wszystkich warunkach.

Wyburzenia 01
Wyburzenia 02
Wyburzenia 03
Wyburzenia 04
Wyburzenia 05
Wyburzenia 06
Wyburzenia 07
Wyburzenia 08

Recykling gruzu budowlanego to rozwiązanie pożądane z wielu powodów. Przede wszystkim przez wzgląd na środowisko, ale także z przesłanek cysto ekonomicznych. Usługi kruszenia gruzu świadczymy na terenie województwa zachodniopomorskiego, ale w przypadku większych zleceń istnieje możliwość dotarcia w inne rejony kraju. Podejmowane przez nas działania mają na celu uporządkowanie gospodarki odpadami budowlanymi. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Kontenery na gruz Szczecin wywóz gruzu odpadów, kontenery na śmieci

Wyburzenia demontaże konstrukcji i prace rozbiórkowe w Szczecinie

Transport niskopodwoziowy Szczecin sprzedaż kruszyw piasku i czarnoziemu