WYBURZENIA i KONTENERY SZCZECIN

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie, prace wyburzeniowe oraz sprzedaż piasku i ziemi

Sprzedaż piasku i żwiru Szczecin

Piasek i żwir z własnych źródeł

Zajmujemy się sprzedażą piasku i żwiru, które pozyskujemy z własnych źródeł. Oferowane przez nas kruszywa są dobre gatunkowo, ponieważ jakość sprzedawanych materiałów, świadczy o naszym podejściu do Klientów. Wydobyty surowiec składowanych jest we właściwych warunkach, w związku z czym do Nabywców trafia materiał suchy i odpowiednio przesiany. Posiadamy piasek zasypowy i płukany o frakcji od 0 do 2.

Działamy na rynku od 2004 roku, posiadamy więc cenne doświadczenie, które pozwala nam na świadczenie usług na wysokim poziomie. W tym czasie sprzedaliśmy i dowieźliśmy naszym Klientom już tysiące ton piasku i żwiru, który został wykorzystany do różnych celów.

Obraz 585
Obraz 951
Obraz 954
Obraz 957

Indywidualne podejście do Klientów

Wysoki poziom oferowanych przez nas towarów i usług uzyskujemy przez stosowanie sprawdzonego sprzętu przy wydobywaniu kruszywa,  jego sortowania, przesiewania i przechowywania. Fachowe i solidne podejście sprawiło, że nawiązaliśmy współpracę licznymi partnerami z branży budowlanej.

Sprzedaż piasku i żwiru w Szczecinie odbywa się na korzystnych warunkach. Zasady współpracy ustalane są indywidualnie, ponieważ uzależnione są od kilku czynników, m.in. od wielkości zamówienia, miejsca dostarczenia, długofalowości współdziałania. Dokładnych informacji można zasięgnąć kontaktując się z naszą firmą. Dotychczasowi Odbiorcy naszych usług, cenią nasz profesjonalizm, zapraszamy do przyłączenia się do grona usatysfakcjonowanych Klientów.

 

Kontenery na gruz Szczecin wywóz gruzu odpadów, kontenery na śmieci

Wyburzenia demontaże konstrukcji i prace rozbiórkowe w Szczecinie

Transport niskopodwoziowy Szczecin sprzedaż kruszyw piasku i czarnoziemu