WYBURZENIA i KONTENERY SZCZECIN

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie, prace wyburzeniowe oraz sprzedaż piasku i ziemi

  • Home
  • Sprzedaż kruszyw i ziemi
  • Sprzedaż kruszywa ziemi i piasku

Sprzedaż kruszyw ziemi i piasku Szczecin

Sprzedaż kruszywa różnego rodzaju w zachodniopomorskim

Firma DROP Recykling oprócz wszelkiego rodzaju prac wyburzeniowych, wynajmu kontenerów czy usług transportowych zajmuje się także sprzedażą kruszyw, zarówno kopalnych, jak i odzyskanych w wyniku recyklingu. Dokładamy starań, aby dostarczane przez nas materiały odpowiadały oczekiwaniom Klientów. Dostępne są u nas różne gatunki kruszyw, wśród nich wymienić można:

  • tłuczeń betonowy
  • tłuczeń betonowo-ceglany
  • tłuczeń asfaltowy
  • kamień kruszony
  • kliniec
  • odsiew

sprzedaz kruszyw ziemi piasku 001

Jesteśmy w posiadaniu wysokiej klasy kruszarki, która pozwala nam wytwarzać kruszywo o dowolnej ziarnistości - możliwe frakcje od 0 do 60. W związku z tym, Klienci mają możliwość zamówienia surowca dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Piasek i żwir na sprzedaż

W ramach naszej działalności prowadzimy także ciągłą sprzedaż piasku i żwiru. W naszej ofercie dostępny jest piasek zasypowy i płukany o frakcji od 0 do 2. Posiadamy surowce, które pozyskujemy z własnych źródeł. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest odpowiednie składowanie, aby do rąk Klientów trafił materiał w najlepszym stanie. Stąd też dużą wagę przywiązujemy do tego, aby surowce po wydobyciu przechowywane były w odpowiednich warunkach. W momencie sprzedaży są przesiane i suche.

Sprzedaz Kruszyw Ziemi Piasku 01
Sprzedaz Kruszyw Ziemi Piasku 02
Sprzedaz Kruszyw Ziemi Piasku 03
Sprzedaz Kruszyw Ziemi Piasku 04

Sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

Na liście naszych surowców do sprzedaży znajduje się wysokojakościowy czarnoziem, pozyskiwany z własnych źródeł. To materiał bogaty w związki wapnia i magnezu, stanowiący doskonały grunt pod uprawę każdego rodzaju roślin, zarówno ozdobnych jak i użytkowych.

Zaopatrujemy odbiorców indywidualnych, jak również firmy i instytucje. Na terenie Województwa Zachodniopomorskiego zakupiony towar dowozimy i zsypujemy w miejscu określonym przez Klienta. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Kontenery na gruz Szczecin wywóz gruzu odpadów, kontenery na śmieci

Wyburzenia demontaże konstrukcji i prace rozbiórkowe w Szczecinie

Transport niskopodwoziowy Szczecin sprzedaż kruszyw piasku i czarnoziemu