WYBURZENIA i KONTENERY SZCZECIN

Wywóz kontenerów na gruz i śmieci w Szczecinie, prace wyburzeniowe oraz sprzedaż piasku i ziemi

  • Home
  • Sprzedaż kruszyw i ziemi
  • Sprzedaż kruszyw z recyklingu

Sprzedaż kruszyw z recyklingu Szczecin

Zastosowanie kruszywa z recyklingu

Firma DROP Recykling od początku istnienia dokłada starań, aby wszelkie podejmowane przez nas działania miały pozytywny wpływ na otoczenie i środowisko naturalne. W związku z tym wszystkie powstałe w wyniku wyburzeń czy prac remontowych pozostałości poddajemy przetworzeniu. To działania podyktowane troską o ekologię, ale także bardzo korzystne ze względów ekonomicznych.

Ponowne wykorzystanie gruzu budowlanego ogranicza eksploatację zasobów naturalnych, co bez wątpienia ma duże znaczenie dla otoczenia. Odzyskany  budulec można wykorzystać przy:

  • przy utwardzaniu terenu pod budowy wielkopowierzchniowe
  • przy budowie nasypów i wałów przeciwpowodziowych
  • jako podbudowy i podsypki przy układaniu kostki brukowej
  • formowaniu i zagęszczanie terenu
  • jako materiał wypełniający i podsypka przy układaniu rur
  • przy budowie dróg i chodników

Obraz 1095
Obraz 166
Obraz 947
Obraz 951
Obraz 955
Obraz 956
Obraz 957
Obraz 965

Różne rodzaje kruszywa

Chcemy aby nasi Klienci cenili nas za profesjonalizm i rzetelność. Dbając o wysoką jakość usług inwestujemy w ciągły rozwój firmy. W chwili obecnej posiadamy własną - wysokiej klasy kruszarkę, dzięki której mamy możliwość dostosowania ziarnistości wybranego surowca - możliwe frakcje od 0 do 60. Tym sposobem zamawiający może nabyć kruszywa dopasowane do indywidualnych potrzeb. Można u nas zamówić m.in.: tłuczeń betonowy, tłuczeń betonowo-ceglany, tłuczeń asfaltowy, kamień kruszony, kliniec, odsiew.

Oferowane przez nas kruszywa to gwarancja wysokiej jakości dzięki zastosowaniu sprawdzonych technologii rozdrabniania i przesiewania. Wszystkich zainteresowanych kupnem kruszyw recyklingowych w zachodniopomorskim zapraszamy do współpracy. Wszelkich informacji dotyczących cen, warunków sprzedaży oraz dostaw surowców można uzyskać kontaktując się z naszą firmą.

Kontenery na gruz Szczecin wywóz gruzu odpadów, kontenery na śmieci

Wyburzenia demontaże konstrukcji i prace rozbiórkowe w Szczecinie

Transport niskopodwoziowy Szczecin sprzedaż kruszyw piasku i czarnoziemu